Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy. Dowiedz się więcej o naszym procesie handlowym oraz zasadach bezpiecznej komunikacji.Proces handlowy

Jak będzie przebiegała komunikacja?

  1. W formularzu kontaktowym określ obszar Twojego zainteresowania.
  2. Dedykowany doradca Klienta skontaktuje się z Tobą za pomocą przekazanych przez Ciebie informacji kontaktowych. Jeśli zależy Ci na szybkiej reakcji pamiętaj, aby pozostawić numer telefonu.
  3. Podczas rozmowy z doradcą ustalicie możliwości oraz potrzeby. Te informacje zostaną przekazane do naszych inżynierów, którzy zaproponują sposób realizacji usługi. W przypadku wątpliwości inżynier może próbować podjąć kontakt.
  4. Doradca Klienta przedstawi Tobie szczegóły oferty oraz w razie możliwości zaproponuje spotkanie, na którym zaprezentuje proponowany produkt.
  5. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Będzie nam miło móc wesprzeć Twoją organizacje w usługach cyberbezpieczeństwa.

Co z bezpieczeństwem?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego rozumiemy że nie zawsze będziesz chciał dzielić się wszystkimi informacjami. Przygotowaliśmy wzór umowy o zachowaniu poufności (NDA), która umożliwi nam nawiązanie współpracy.

Zachowaj kilka ważnych zasad!

  • Staramy się, aby za każdym razem gdy tylko to możliwe kontaktowała się z Tobą ta sama osoba. Stąd dedykowany doradca Klienta.
  • Informacje, które są dla Ciebie istotne przekaż już po zawarciu umowy o zachowaniu poufności (NDA).
  • Jeżeli masz potrzebę wysłania ważnych informacji – zaszyfruj je wcześniej. O tym jak to zrobić zapytaj Twojego doradcę Klienta.
  • Wiadomości e-mail wysyłamy z domeny naszej Spółki grupablue.pl.


Dane teleadresowe

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań

tel. +48 61 643 51 98
e-mail: biuro@grupablue.pl

NIP: 7781473428
KRS: 0000361608
Kapitał zakładowy: 65 tys w pełni wpłacony