OWASP Poland Day!

Jak zadbać o bezpieczeństwo aplikacji webowych? W jaki sposób projektować architekturę bezpieczeństwa skalowalnych rozwiązań? Jak zabezpieczyć kod i co zrobić, jeśli już padniemy ofiarą ataku? Odpowiedzi na te pytania i garść informacji o ogólnie rozumianym bezpieczeństwie teleinformatycznym od najlepszych fachowców w branży otrzymacie na OWASP Poland Day, które odbędzie się już 2 października w Krakowie. Na event zaprosiliśmy naszego partnera United Security Providers. Michael Schläpfer opowie o praktycznych problemach i doświadczeniach w zakresie budowy architektury skalowanych aplikacji webowych.

OWASP Poland Day to cały dzień prezentacji wysokiej klasy specjalistów z Polski i z zagranicy, możliwość spotkania ze społecznością OWASP i after-party. Wystąpią m.in. Taras Ivaschenko (Yandex), Glenn Ten Cate (OWASP Security Knowledge Framework), Zacharia Rachid (projekt OWASP ZAP) i Luca Carettoni (do niedawna odpowiedzialny za bezpieczeństwo LinkedIn).

Dla spóźnialskich – jest jeszcze szansa, organizatorzy uruchomili dodatkową pulę biletów! Szczegóły na stronie konferencji. Do zobaczenia w Krakowie!